O nás

IF Holding je označení pro nadnárodní společnost, která zastřešuje skupinu společností. Základní myšlenkou IF Holding je být vždy důvěryhodným partnerem v oblasti podnikání se zodpovědným přístupem ke společnosti a zaměstnancům.

S více než 20-ti letou zkušeností na trhu, víme, že každý klient má své individuální potřeby, a tak se vždy snažíme navrhnout a dodat to nejvhodnější řešení, a vždy k němu přistupujeme jako k novému a unikátnímu projektu. Plníme si veškeré své závazky vůči svým dodavatelům a odpovědně se staráme o zaměstnance, kteří jsou našim největším kapitálem.

Sledujeme nové trendy v oblasti Facility Managementu a s jejich využitím vytváříme podmínky pro Váš obchodní růst. Integrací a komplexním zdokonalením poskytovaných služeb přitom snižujeme náklady na provoz a zefektivňujeme dotčené procesy.

…službám, které zajišťujeme, opravdu rozumíme.

Naše vize

Naší vizí je být se stabilní společností, která bude využívat všech dostupných a perspektivních nástrojů pro správu nemovitostí a bude poskytovat svým klientům služby na míru jejich potřebám.

Proč právě my

Vyškolený
personál

Pravidelně školený personál je vždy profesionální.

Léta
zkušeností

Více než 20 let působení na trhu.

Rychlá práce
a pomoc

Rychlost a pomoc je našim denním chlebem.

Spokojení
klienti

Na prvním místě je pro nás Vaše spokojenost.

Naše hodnoty

Zajímáme se o své klienty a zaměstnance

Péče je to, co dělá jakoukoliv společnost silnou. Proto sdílíme zkušenosti, znalosti a otevřeně komunikujeme. Díky tomu tak mohou vznikat nová řešení, která jsou prospěšná pro obě strany.

Trváme na nekorupčních obchodních praktikách

Etika v obchodním jednání je to, co dělá dlouhodobou spolupráci klidnou a bezproblémovou. Čím více firem zvolí tento přístup, tím větší šance je případné nevhodné obchodní prostředí eliminovat.

Věříme a praktikujeme vzájemný respekt a úctu

Pracujeme a jednáme s respektem vůči lidem i organizacím. Věříme, že slušnost v komunikaci podněcuje profesionální, přátelské a otevřené prostředí.

Naše společnosti

IF HOLDING a.s.

www.ifholding.cz

IF FACILITY a.s.

www.iffacility.cz

IF Facility SK, s.r.o.

IF Medical s.r.o.

www.ifmedical.cz

IFP SERVIS s.r.o.

B.S. – KINGS s.r.o.

www.bskings.cz

Studio PN Prostějov s.r.o.

ART ECON – Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

www.artecon.cz/praha

ART ECON – Střední škola, s.r.o.

www.artecon.cz/prostejov

ART ECON – Vyšší odborná škola, s.r.o.

www.skolaspecialistu.cz

Naše značky

Dokumenty IF Holding a.s.

Pozvánka na Valnou hromadu